נתן כהן DO

ירושלים


054-9466020


ירושלים
חנוך אלבק 10
טלפון: 054-9466020
זימון תורים בטל': 054-9466020
ימים ושעות קבלה: א-ו בין השעות 9:00-17:00
דואר אלקטרוני: natancohen44@gmail.com

natancohen44@gmail.com

נתן כהן אוסטאופת מוסמך, בוגר המכון הישראלי ללימודי אוסטאופתיה בוינגייט. מטפל במרפאה פרטית בירושלים ועורך ביקורי בית באזור.

האוסטאופתיה היא רפואת מגע ובה הידיים של המטפל מייצרות את הריפוי ואת תהליך ההחלמה. אבחון התלונה יעשה באמצעות כמה כלים.
הסתכלות על אסימטריה עם אבחנה של היציבה והשלכותיה, בדיקות נוירולוגיות, בדיקות רפואיות וזאת כדי לזהות דגלים אדומים המחייבים בירור נוסף.
בדיקות אורתופדיות בהתייחסות למערכת השלד-שריר כדי לזהות בעיה כמו שבר בעצם, קרע בשריר או ברצועה, בדיקות כמו צילומי רנטגן, CT, MRI ובדיקות דם.
מישוש של הרקמות והאיברים הבעייתיים מישוש שמגלה הבדלים של נוקשות, תנועתיות וגמישות.

בטיפול אשתמש בלחיצות ומתיחות במקומות אנטומיות חשובות ביחס לאבחנה, מוביליזציות (הנעות מפרקיות) ומניפולציות (קליקים, במידת הצורך) וזאת במטרה לאזן את הגוף, לרפא את הכאב ובעיות תפקודיות שונות, לשחרר אזורים אסטרטגים נוקשים וחסרי תנועה, להחזיר אותם לתפקוד תקין ולעורר תהליך של החלמה. תוך התבססות על ידע מעמיק של גוף האדם – אנטומיה, פיזיולוגיה, ביומכניקה ופתולוגיה.

אלו הם עקרונות הטיפול שלי: קיים קשר הדוק בין מבנה הגוף לבין האופן שבו יתפקד, ולהפך. אני תמיד אחשוב כיצד הבעיה נוצרה ולא רק אטפל בסימפטום, וזאת מתוך הבנה שאיבר אחד בגוף קשור לאיבר אחר ולמערכת שלמה, זהו ההבדל המרכזי ביחס לשאר מקצועות הטיפול.

הטיפול האוסטאופתי מתאים לשלל בעיות מכל הסוגים ומכל קבוצות האוכלוסייה: תינוקות, ילדים, בני נוער, ספורטאים, מבוגרים, נשים בהריון ובני הגיל השלישי.
לקביעת תור או לכל שאלה מוזמנים לפנות אלי. נתן